Ronaldo i lë ‘ëmbël’, nis lidhje të re me futbollistin e Lazios

Sigurisht, ajo ka një ‘dëshirë’ për futbollistët.

Desiree Cordero, 25-vjeçare, është një modele spanjolle dhe ish-fituesja e Miss Spanjës në vitin 2014, e cila e dashuron lojën e futbollit.

AImagejo, aktualisht jeton në Romë me yllin e Lazios, Joaquin Correa – mesfushorin ofanziv i cili erdhi në Itali nga Sevilla për ta zëvendësuar Felipe Anderson.

Por, para se të ishte në lidhje me Correan, 24-vjeçarja kishte një aferë romatike me ish-yllin e Real Madridit, Cristiano Ronaldo në vitin 2016, transmeton Zëri.

Ajo kishte shijuar luksin e Ronaldos në La Finca, dhe ishin lidhur pasi shkëmbyen mesazhe romantike në Instagram.

Image

Ata ishin në lidhje për disa muaj, para se ylli portugez t’i jepte fund kësaj.

Image

Arsyeja e ndarjes, sipas Flash Vidas, ishte sepse Ronaldo ishte i pakënaqur me mënyrën se si modelja spanjolle ishte e ‘uritur’ për famë.

Por, tashmë kjo është një kaluar, pasi Cordero është në lidhje me Correan që prej marsit të vitit të kaluar dhe së bashku ata duken mjaft të lumtur./Zëri/

Image