Ronaldo heshtë “Nou Campin” (Video)

159

Reali është në epërsi ndaj Barcelonës në një ndeshje të çmendur.

Ronaldo ka realizuar në minutën 85 pas një aksioni tejet të bukur.

Duhet theksuar se madrilenët po luajnë me një lojtar më pak, pasi Ramos u ndëshkua me karton të kuq.

Mirëpo, pavarësisht kësaj, mysafirët heshtën vendasit, duke kaluar në epërsi për herë të parë në këtë duel dhe tashmë janë afër fitores.

https://www.youtube.com/watch?v=JsgL-jic7g0