Ronaldo e dashuruar me një tifoze të Barçës? (FOTO LAJM)

172

Cristiano Ronaldo mesa duket nuk ka shumë fat në dashuri. Pas ndarjes me Irina Shayk, ylli portugez po për flitet për një lidhje me bukuroshen meksikane, Alejandra Manriquez.

238939
Fotot e pilotes me Ronaldon të postuara në “Instagram”, po bëjnë buje. Gjithsesi nëse futesh tek arkivat e fotografive të meksikanes, del se ajo është fanse e Barcelonës dhe Lionel Messit.

238940
Alejandra asnjëherë nuk e ka fshehur simpatinë që ka për skuadrën katalanase dike vizituar dhe pozuar në ambientet e kësaj skuadre.

238941