Ronaldo: Dua të pensionohem te Reali

122

Cristiano Ronalo ka pranuar se dëshiron të pensionohet te Real Madridi.

Portugezi ka folur pasi ka pranuar çmimin si ‘Lojtari më i mirë në Evropë’ dhe me këtë rast ka thënë se shpreson që Los Blancos të përfundojnë grupin në vendin e parë.

“Ajo që unë dua është të pensionohem të klubi më i mirë në botë dhe në javët në vazhdim do të kemi më shumë lajme”.

“Shpresoj që Real Madrdi të kualifikohet për fazën tjetër në Ligën e Kampionëve duke prirën në grup dhe Sportingu në vendin e dytë”, ka thënë Ronaldo.