Ronaldo “bombardon” Mourinhon në Facebook (FOTO)

212

Vazhdojnë polemikat në distancë mes Cristiano Ronaldos dhe Jose Mourinhos.

Pas deklaratave të trajnerit portugez se Ronaldo nuk bëri asgjë në finalen e “Euro 2016”, Ronaldo është kundërpërgjigjur menjëherë.

“Një rikujtim i shpejtë”, ka shkruar Ronaldo në Facebook duke e postuar një foto me trofeun e çmuar.

Ndryshe, Mourinho gjestet e Ronaldos në bankën rezervë, i quajti inskenime.

Quick remind 🇵🇹🔝

Posted by Cristiano Ronaldo on Friday, August 5, 2016