Rihanna topless edhe me armë në dorë në videoklipin e ri

143

Ajo është duke punuar shumë për turneun e saj botëror. Por gjatë një pushimi në Miami këtë javë, Rihanna gjeti kohë të xhironte pak për videoklipin e saj të dytë nga albumi ri Anti.

Bukuroshja nga Barbadosi tregoi pamjen e saj të egër ku u shfaq me një veshje transparente, e cila i ekspozonte gjoksin, dhe duke mbajtur një armë në dorë.