Rihanna e jashtëzakonshme

117

Këngëtarja e njohur nga Barbadosi, Rihanna, ka shfaqur sërish bukurinë e saj në paraqitjen e shkëlqyeshme në tepihun e kuq të “Brit Awards 2016”.

Me qëndrimin provokues dhe me puthje dedikuar kamerave, Rihanna mori vëmendjen e plotë në hyrje të ceremonisë për ndarjen e çmimeve.

Rihanna ditë më parë solli këngën e re në bashkëpunim me Draken të titulluar “Work”. /koha.net/