Rezultatet komplete të javës së 28-të në Ligën e Parë (FOTO)

Kanë përfunduar të gjitha duelet e javës së 28-të në Ligën e Parë, me ç’rast janë regjistruar rezultate kryesisht të pritura, përcjellë Gazetasheshi.com.

Dy kryesuesit Flamurtari dhe Vëllaznimi kanë regjistruar fitoret e rradhës, njësoj sikurse kanë bërë edhe Vllaznia me Dukagjinin që tashmë kanë siguruar pozitat që ua mundëson ndeshjet e barazhit për të kërkuar inkuadrimin në Superligë.

img_1265