Rezultate mjaft interesante në Ligën e Parë, ja si ndryshon tabela (FOTO)

Janë zhvilluar ndeshjet e javës së 26-të në Ligën e Parë, përveç duelit Deçani dhe Flamurtari, pasi munguan forcat e rendit dhe sigurisë, njofton Gazetasheshi.com.

Në këtë mënyrë Vëllaznimi ka marrë kryesimin pasi ka triumfuar në udhëtim tek Vitia, ndërkohë në duelin kryesor Fushë Kosova ka barazuar pa gola me Vushtrrinë.

Rezultatet:Fotografia e Shpend Thaçi
Renditja tabelare:Fotografia e Shpend Thaçi/Gazeta Sheshi/