Reperi kosovar përformon në derbin Tirana – Partizani

Derbi më i madh shqiptar mes Tiranës dhe Partizanit do të zhvillohet këtë të premte, shkruan Gazeta Sheshi.

Në këtë ndeshje të zjarrtë jemi mësuar t’i shohim shumë fytyra të njohura nga Kosova të cilët shkojnë ta shohin nga afër atmosferën e kësaj ndeshjeje.

Por, e veçanta e derbit të radhës pritet të jetë një reper kosovar.

Këngëtari i njohur, Majk, pritet të përformoj pas pushimit të pjesëlojës së parë.

Lajmin e ka konfirmuar faqja zyrtare e klubit të Tiranës. /Gazeta Sheshi/

Special Guest – Majk

Posted by KF Tirana on Tuesday, February 25, 2020