Referimi? Kjo është përgjigja e De Biasit

Gianni de Biasi s’ka pranuar të merret me vendimet e gjyqtarit që ndau drejtësinë në ndeshjen Shqipëri – Izrael.

Por, ka thënë se goli i parë, kartoni i kuq dhe penalltia ndikuan në vazhdimin e ndeshjes.

“S’dua të merrem me vendimet e arbitrit, e kam thënë se do të jetë një ndeshje e vështirë, por goli i parë, kartoni i kuq dhe penalltia ndikuan në vazhdimin e ndeshjes”, deklaroi De Biasi për Supersport.