Reali rimerr kreun në La Liga (Video)

161
 Real Madrid ka vazhduar serinë e fitoreve në La Liga.

‘Mbretërit’ në kuadër të javës së pestë, kanë mposhtur 0:2 në udhëtim Espanyolin.

Në këtë ndeshje Reali nuk mundi të llogarisë në shërbimet e Cristiano Ronaldos dhe Gareth Bale.

James Rodriguez në minutën 45 dhe Benzema në minutën 71, shënuan për Realin.

http://www.dailymotion.com/video/x4tp6np_all-goals-hd-espanyol-0-2-real-madrid-18-09-2016-hd_sport