Reali përveç do te marre edhe nje yll tjeter nga Dortmundi

75

Real Madrid pritet që gjatë verës të transferojë edhe Marco Reus.

Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane pritet që të bëjë disa ndryshime në skuadër, ku disa lojtarë do të largohen dhe disa të tjerë do të vijnë.

Mediat gjermane dhe spanjolle kanë shkruar se Reali tashmë ka nënshkruar parakontratë me Aubameyang, por ky nuk do të jetë i vetmi.

Sipas Fichajes, Zidane e dëshiron edhe lojtarin tjetër të Dortmundit, Marco Reus.