Real Madridi e nis me fitore (Video)

188

Real Madrid e ka shënuar fitoren e parë në ndeshjen e parë në La Liga.

“Mbretërit” kanë marrë pikë të plota në udhëtimin e vështirë në Sociedad, duke fituar 0:2.

Bale në minutën 2 dhe Asensio në minutën 40 shënuan për Realin.