Real Madrid – Sevilla, formacionet (FOTO)

179
Real Madrid dhe Sevilla ndeshen sonte në Superkupën e Evropës.

Real Madrid ka plot mungesa në duelin ndaj Sevillas në Superkupën e Evropës.

“Los Blancos” pa Cristiano Ronaldon do ta kërkojnë trofeun e parë në edicionin e ri.

“Mundo Deportivo” ka publikuar formacionet e mundshme të skuadrave.