Real Madrid-in e vizitoi një person shumë i veçantë (Foto)

120

Kanë mbetur pak ditë pothuajse deri në zhvillimin e ndeshjes më të madhe të vitit ndërmjet Barcelonës dhe Real Madrid-it, të njohur ndryshe si El Clasico. Për tu karikuar sa më shumë për këtë ndeshje madrilienët i ka vizituar një person shumë i veçantë, transmeton Gazeta Sheshi.

Raul Gonzales ka qenë mysafir në stërvitjen e ditës së martë, deri sa ka përshëndetur lojtarët dhe stafin teknik, duke i ofruar mbështetje maksimale para sfidës së rëndësishme që i pret ata të shtunën.

12524111_10151013403914953_1828648089636078135_n 12919876_10151013403844953_3579851373832854124_n 4/Gazeta Sheshi/