Real Madrid i publikon numrat e fanellave, ja kush e ka ndryshuar

247

Raphael Varane, Dani Carvajal dhe Lucas Vazquez i kanë ndryshuar numrat e fanellës te Real Madridi.

Varane do ta bartë numrin 5, Carvajal numrin 2 ndërsa Vazquez numrin 17.

Alvaro Moratas të rikthyer këtë verë në Bernabeu, i është dhënë numri 21.