Real Madrid – Chelsea, këto janë formacionet zyrtare

173

Real Madrid dhe Chelsea pas pak do ndeshen në International Champions Cup, që po mbahet në Amerikë, deri sa dy trajnerët Zinedine Zidane dhe Antonio Conte kanë hedhur tashmë në fushë formacionet startuese.

Gazeta Sheshi në vazhdim ju njofton me to:

Casilla; Carvajal, Varane, Nacho, Marcelo; Casemiro, Kovacic, Asensio, Lucas; Mariano, Morata.

Begovic; Aina, Cahill, Terry, Azpilicueta; Oscar, Matic; Willian, Traore, Loftus-Cheek, Pedro.