Reagon ashpër gruaja e futbollistit shqiptar, flet për poshtërim dhe dhunë: E lashë unë atë!

Modelja shqiptare, Erjona Sylejmani, ka prekur edhe nje here tjeter çështjen e ndarjes se saj me futbollistin shqiptar, Blerim Xhemaili.

Ajo ka treguar pse është ndarë me mesfushorin e Përfaqësueses së Zvicrës, ne nje interviste per NZZ. Teksa ka postuar shkrimin ne Instagram, ka komentuar:

bashkeshortja e Xhemailit