Rashica është gati për debutimin historik (Foto)

153
Milot Rashica është gati për debutimin historik në fanellën e Kosovës.

Ai në Facebook ka postuar fanellën e tij më numër 7, e po ashtu edhe mbrojtëset e tij, ku njëra mban flamurin e Kosovës dhe tjetra atë të Shqipërisë.