Ramiz Sadiku – Bashkimi, ky është rezultati i miqësores së mëngjesit

Dy skuadrat e organizuara të Ligës së Parë, Ramiz Sadiku dhe Bashkimi kanë zhvilluar sot miqësoren parasezonale në një termin interesant.

Dueli mes këtyre dy ekipeve ka nisur në 9:30, teksa nuk ka dhënë fitues, duke përfunduar me rezultat të barabartë, 2:2, shkruan Gazetasheshi.com.

Të dy skuadrat kanë ambicie të mëdha në edicionin e ri të Ligës së Parë që nis më 26 gusht.