Qirinjë dhe lule për shqiptarët që humbën jetën në aktin terrorist në Mynih të Gjermanisë (FOTO)

183

Qindra shqiptarë dhe qytetarë gjermanë kanë vendosur lule dhe kanë ndezur qirinjë në vendin ku humbën jetë tragjikisht tetë persona, prej tyre tre ishin shqiptarë. Sabina Sulaj, Armela Segashi dhe Dijamant Zabërgja, janë të rinjtë shqiptarë që nuk jetojnë më, pas këtij sulmi terrorist.

Gazeta Sheshi në vazhdim ju sjell disa imazhe nga Mynihu, me ç’rast shumë persona kanë dalë për ti dhënë lamtumirën e fundit viktimave të këtij sulmi.

13815182_10209702989676047_1919860868_n 13816952_10209703053597645_308641553_n 13823201_10209703050077557_1350457536_n 13823696_10209703052197610_171267262_n