Publikohet videoja e momentit të sherrit mes grupit OTR dhe Babastar në Prishtinë (Video)

Faqja Shqiperiaime.al ka siguruar një video ku shihet momenti i përleshjes ndërmjet dy reperëve shqiptar, Noizyt dhe Cozman.

Pas të shtënave me armë zjarri, Policia e Kosovës arreston të dyshuarit.

Ndërkohë lëndimet të rënda ka marrë Noizy, i cili është dërguar në QKUK.