Publikohen formacionet zyrtare të finales së Superkupës së Kosovës

Drita dhe Prishtina do të ndeshen në finalen e Superkupës së Kosovës për vitin 2018.

Skuadra kampione e Kosovës dhe fituesja e Kupës, kërkojnë trofeun e tretë më të rëndësishëm në futbollin tonë.

Kjo ndeshja fillon nga ora 20:00 në stadiumin e rinovuar që mban emrin e legjendës së futbollit të Kosovës, Fadil Vokrri.

Formacionet zyrtare: Drita – Prishtina