PSG-Leicester, rezultat “shokues” (VIDEO)

445

Paris Saint Germain e ka deklasuar Leicester Cityn, duke e mposhtur 4:0 me golat e Edinson Cavani, Nanitamo Ikone, Lucas Moura dhe Odsonne Edouard.

https://www.youtube.com/watch?v=YaHwR99sVeY