Priti 24 orë jashtë Valdebebas për të takuar Cristianon dhe në fund… (VIDEO)

127

Një tifoz i çmendur i Cristiano Ronaldos, i cili përveç dashurisë dhe admirimit për portugezin, ka edhe një tatuazh me fytyrën e Cristianos në krahun e tij, ka pritur plot 24 orë jashtë Valdebebasit për të takuar yllin portugez. Cristiano, përkundër ditëve tjera, këtë herë ndaloi me makinën e tij dhe i dhuroi një autograf dhe bëri disa foto me tifozin e tij të veçantë.

Për më tepër, ndiqeni videon:

https://www.youtube.com/watch?v=14g4X-q9Wlc