Prishtina – Shkupi, përfundon ndeshja miqësore në Fadil Vokrri

Prishtina dhe Shkupi janë përballur për herë të tretë mes vete.

Dy skuadrat kryeqytetase janë takuar në kryeqytetin e Kosovës, Prishtinë.

Ndeshja e zhvilluar në stadiumin Fadil Vokrri kishte mbledhur dhjetëra tifozë, shkruan Gazeta Sheshi.

Por në fund dy skuadrat u desh të kënaqen me barazim pa gola 0-0.

Dy trajnerët u kanë dhënë hapësira të gjithë futbollistëve që kishin në dispozicion.

/Gazeta Sheshi/