Prishtina e kompletuar kundër Dritës, gjithashtu rikthehet edhe lojtari i njohur

593

Xhiroja e 21-të në Superligën e Kosovës në futboll zhvillohet në mesjavë ku në program janë shumë ndeshje interesante.

Pa dyshim se ndeshje kryesore pritet të zhvillohet në kryeqytet ku Prishtina do t’i bëj konak Dritës, shkruan Gazetasheshi.com

Skuadra e Prishtinës pak më parë ka lajmëruar se nuk ka asnjë problem në përbërje dhe se pritet edhe rikthimi i mesfushorit, Sabien Lilaj.

Më poshtë e gjeni njoftimin e plotë të FC Prishtinës: /Gazeta Sheshi/