Prishtina 01 e nisë me fitore të thellë edicionin e ri në Superligën e futsallit

Prishtina 01 edicionin e ri në Superligën e futsalit e ka nisur me fitore te thellë.

Ekipi nga kryeqyteti nga fituar me rezultat 9:0 nga Drenica & Tradita, ndeshje kjo e zhvilluar në “Pallatin e Rinisë dhe Sporteve” në Prishtinë, raporton Gazetasheshi.com

Kujtojmë që kjo ndeshje i ka takuar xhiros së parë në Superligën e futsalit të Kosovës.

/GazetaSheshi/