Prezantuesja e sportit në Kosovë, shtatzënë me fëmijën e parë

Prezantuesja e njohur e Klan Kosovës, Genta Cana, është në pritje të fëmijës së saj të parë.

Moderatorja e cila e udhëheq emisionin “Minuta e Fundit”, do të bëhet nënë së shpejti.

Genta dhe i dashuri i saj Noli, kurorëzuan dashurinë e tyre me fejesë, vitin e kaluar dhe tani brenda pak muajsh do të martohen.

Videoja e mëposhtme zbulon më shumë detaje.