Polica e konfirmon rastin e shkëmbimit të zjarrit me armë ndërmjet Cozman dhe Noizyt

232

Policia e Kosovës ka konfirmuar rastin e shkëmbimit me zjarrë pran ‘Swis Diamond” në Prishtinë meqë rast ka mbetur një person i plagosur.

Flora Ahmeti për zeri.info ka thënë se një person ka mbetur i plagosur dhe tre të tjerë janë të arrestuar.

Para pak minutave në Prishtinë përballë Swiss Diamond Hotel ka ndodhur një përleshje me armë në mes të dy grupeve te reperëve. Siç mëson gazeta “Zëri” të përfshirë në këtë përleshje kanë qenë reperi nga Shqipëria Noizy së bashku me grupin e tij kundër ish të dashurit të Tunës, Cosman.