Pogba-United, vjen një lajm totalisht i papritur

288

Dukej gjithçka e mbyllur, por tashmë gjërat kanë ndryshuar.

Marrëveshja mes Manchester United dhe Juventus për Paul Pogban, duke se nuk do të arrihet.

Klubet nuk kanë rënë dakord për shifrën e transferimit dhe tashmë operacioni është shumë i vështirë, shkruajnë mediat britanike.

Sipas “Sunday Times”, tani Jose Mourinho po e kërkon një mbrojtës në afatin kalimtar.