Pogba – Man Utd, Allegri “dridh” tifozët e Juves

249

Mesfushori francez, Paul Pogba, po lidhet me një kalim te Manchester United për një shifër e cila do ta thyente rekordin botëror të transferimeve.

Dhe, largimin e tij nga Juventusi nuk e ka përjashtuar as trajneri Massimiliano Allegri, që ka thënë se afati kalimtar mbetet akoma i hapur.

“Për momentin Pogba është lojtari i ynë, por afati kalimtar mbetet akoma i hapur”, deklaroi trajneri italian, transmeton AS.