Po të luhej El Clasico sot, këto do të ishin formacionet e Realit dhe Barçës (FOTO)

196

Marca i ka publikuar formacionet e Real Madridit dhe Barcelonës, me futbollistët të cilët trajnerët e të dy skuadrave i kanë në dispozicion për momentin.

Si Reali ashtu edhe Barça ndodhen pa disa prej futbollistëve kryesorë, të cilët po i shijojnë pushimet pas Kampionatit Evropian dhe Kupës së Amerikës.

Gazeta spanjolle e shtron pyetjen se kush do të fitonte nëse El Clasico do të zhvillohej sot me këto formacione?