‘Plas skandali’: Dosja “Suxhuku” 1 (Video)

228

Ditëve të fundit kanë filluar të publikohen disa audio-xhirimeve, ku si protagonist kryesor është shefi i grupit parlamentar të PDK-së, Adem Grabovci.

Ky i fundit dëgjohet se si i punëson njerëzit e partisë në institucionet shtetërore pa konkurse.

E kjo si duket i ka frymëzuar dy artistët shqiptarë, të cilët kanë inskenuar një ngjarje të tillë, transmeton Telegrafi.

Ard Islami dhe Fisnik Ademi teksa mundohen të punësojnë një mik të tyrin në një qebaptore.

Për më tepër dëgjojeni, videon e mëposhtme.