Piloti i Moto GP ka shije për partnere, kjo është bukuroshja që i ka fituar zemrën

La një Rodriguez dhe u hodh në krahët e një tjetre. Piloti i Moto GP, Andrea Iannone, ish-partneri i Belen Rodriguez, ka gjetur një miqësi të re, që duket se po transformohet në dashuri.

Menjëherë pas ndarjes me bukuroshen argjentinase, u shfaqur me Carmen Rordiguez, që fillimisht u duk thjesht një mikeshë e tij, por indiciet në rrjetet sociale të shtyjnë të mendosh se kanë shumë më tepër mes njëri-tjetrit.