Përqafimi emocionues i Zhegrovës dhe Vedatit të “Stupcave” (FOTO)

Edon Zhegrova & Vedat Bajrami (Foto: Astrit Salihu /Gazeta Sheshi)

Vedat Bajrami është njëri nga meritorët për karrierën futbollistike të Edon Zhegrovës. Aktori i njohur kosovar ishte ndërmjetësues për kalimin e tij nga skuadra FC Prishtina tek ekipi belg Genk, shkruan Gazetasheshi.com.

Pas përfundimit të ndeshjes Kosova – Malta, futbollisti 19 vjeçar u afrua në shkallët e tribunave lindore për ta përqafuar Bajramin.

Ky moment nuk i iku syrit të fotografit të Gazetës Sheshi Astrit Salihu i cili sjell këto imazhe fantastike:

Edon Zhegrova & Vedat Bajrami (Foto: Astrit Salihu /Gazeta Sheshi)
Edon Zhegrova & Vedat Bajrami (Foto: Astrit Salihu /Gazeta Sheshi)

/Gazeta Sheshi/