Përleshje në stërvitjet e skuadrës së njohur italiane (Video)

202
Atmosferë aspak e mirë te skuadra e Lazios, para fillimit të sezonit të ri.

Dy futbollistët e njohur të skuadrës, Senad Lulic dhe Keita Balde, janë përfshirë në një konfrontim fizik gjatë stërvitjeve.

Situata u ndez pas ndërhyrjeve të njëpasnjëshme të dy futbollistëve, derisa është dashur intervenimi i futbollistëve tjerë për ta qetësuar situatën.

Sipas mediave italiane, Lulic dhe Keita do të dënohen nga ana e klubit të Lazios.