Përfundon ndeshja, turpërohet Interi (Video)

214

Tottenham Hotspur ka turpëruar Interin, në miqësoren e përfunduar pak më parë.

Anglezët fituan me rezultat tenistik, 6:1.

Harry Kane (2), Eric Lamela, Delle Ali, Janssen dhe Harrison shënuan golat për Tottenhamin, kurse Perishiq shënoi të vetmin gol për italianët.

http://www.dailymotion.com/video/x4mkcfk_all-goals-tottenham-hotspur-6-1-inter-milan-05-08-2016-hd_sport