Përfundon 6:0 ndeshja ndërmjet Gjilanit dhe Tefik Çangës

169

Ndeshja ndërmjet KF Gjilanit dhe KF Tefik Çangës në kuadër të ndeshjeve për Kupën e Kosovës ka përfunduar me fitore të thellë të gjilanasve, 6:0.

Golashënues ishin: Gëzim Rusi (hat-trick), Egzon Shabani (1), Alban Rexhepi (1) dhe Shkëmbim Salhu (1).