Për Erjona Sulejmanin vjeshta është shumë nxehtë

Për Erjona Sulejmanin vera nuk ka ikur akoma. Modelja shqiptare, shumë e njohur në Itali, sidomos pas Euro 2016, vazhdon të tërheqë vëmendjen në rrjetet sociale.

Ish-bashkëshortja e futbollistit shqiptar, që përfaqëson Zvicrën, Blerim Xhamaili, nuk ka ndërmend ta pranojë që jemi në vjeshtë dhe duhet ndërruar veshja. Ajo vazhdon të publikojë foto me bikini, ku shfaqet mjaft seksi.

Sigurisht që fansat e saj kanë vetëm komplimente për të; nga “je e jashtëzakoshme” te “të dua”.

Ndarja e Xhemailin nuk ka ndikuar aspak në popullaritetin e saj, përkundrazi, Erjona po bëhet gjithë e më ndjekur në rrjetet sociale.