Payet sensacional, a është ky asisti i sezonit? (Video)

233

Dimitri Payet me t’u rikthyer në fushë realizoi dy asistime për West Hamin para tifozëve vendas.

Ai asistoi për 2-0 me një finte rabona, që në fakt ishte një krosim e asistim për Michail Antonio i cili shënoi golin e dytë.

Fatkeqësisht për Payet, West Hami nuk arriti të mbajë epërsinë dhe humbi me rezultat 4-2, shkruan Telegrafi.

A është ky asisti i sezonit? Vlerësoni vet…

https://twitter.com/AbdazLaseto/status/774643707052253184?ref_src=twsrc%5Etfw