Pamje nga pushimet përrallore të Granitit me Leonitën

Granit Xhaka me bashkëshorten Leonita Lekaj kanë filluar pushimet.

Çifti kanë vendosur të pushojnë në një destinacion përrallor,  që është ishulli Seychelles, shkruan lajmi.net.

Në rrjete sociale, Graniti dhe Leonita kanë ndarë me ndjekësit fotografi nga ambienti ku po qëndrojnë.

Ata duket se po kalojnë momente të paharruara pranë njëri-tjetrit, ndërsa argëtoheshin me këngë e valle shqipe.

Kujtojmë që Granit Xhaka ka qenë emër shumë i komentuar gjatë gjithë kohës sa zgjati Kampionati Botëror, kjo për golin që shënoi kundër Serbisë.

Image

Image

Image

Image

Image

Image