Orari i ndeshjeve të Kupës dhe gjyqtarët

Edhe këtë mesjavë do të ketë ndeshje, por jo të Superligës dhe Ligës së Parë.

Në program janë duelet e rrethit të tretë të Kupës së Kosovës.

Këto janë çiftet dhe gjyqtarët e dueleve.

Kupa e Kosovës – Rrethi i tretë

E mërkurë

Flamurtari – Australia

(L.Mustafa, J.Musolli, A.Latifi)

Arbëria – Lugu i Baranit

(A.Halilaj, F.Kiqina, A.Bucolli)

Vushtrria – Vllaznia (P)

(I.Ceroviku, R.Hyseni, B.Ismajli)

KEK-u – Ulpiana

(L.Fejza, O.Krasniqi, B.Jashari)

Lepenci – Vëllaznimi

(A.Shala, L.Selmani, G.Hyseni)

2 Korriku – Istogu

(N.Rraci, V.Hyseni, B.Berisha)

F. Kosova – Dukagjini

(B.Batalli, D.Muriqi, A.Peshteri)

E enjte

Bashkimi (K) – Besa Irzniq (luhet në Pozhoran)

(F.Dogani, P.Burrniku, Q.Vata)

Të gjitha ndeshjet fillojnë nga ora 13:00