Orari i ndeshjeve të çerekfinaleve të Kupës së Kosovës, ja përballjet kryesore!

378

Ndeshjet e çerekfinaleve të Kupës së Kosovës do të zhvillohen në mesin e muajit mars, shkruan Gazetasheshi.com.

Dueli më interesant i kësaj faze të garave ndërmjet Feronikelit dhe Prishtinës do të zhvillohet të mërkurën më 17 mars me fillim nga ora 13:00.

Po të njejtën ditë do të ndeshen edhe Dukagjini me Drenicën.

Një ditë pas do të zhvillohen edhe dy përballje tjera, me ç’rast takohen Trepça ’89 me Llapin dhe Istogu me A&N.

Orari i ndeshjeve të çerekfinales së Kupës së Kosovës:

E mërkurë (17.03.2021)

Feronikeli – Prishtina 13:00
Dukagjini – Drenica 13:00

E enjte (18.03.2021)

Trepça ’89 – Llapi 13:00
Istogu – A&N  13:00

/Gazeta Sheshi/