Opozita vazhdon protestat javën e ardhshme

83

Tri partitë opozitare Lëvizja Vetëvendosje, Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës dhe Nisma për Kosovën do të vazhdojnë me protestat.

Ky është konfirmimi që ka marrë KosovaPress nga burimet e saj brenda tri partive opozitare.

Forma dhe koha e protestës nuk është bërë me dije ende pasi që ajo është duke u diskutuar brenda partive. /KosovaPress/