Nuk do ta besoni çka ka ndodhur në fund të ndeshjes, Drenica – Drita

174

Drita ka kaluar në gjysmëfinale të Digitalb Kupës së Kosovës në futboll, pas fitores që e ka shënuar në minutën e fundit të ndeshjes.

Golin e fitores e ka realizuar Xhevdet Shabani, duke e dërguar skuadrën e tij në mesin e katër ekipeve më të mira.

Kështu, Drita e Sadat Pajazitit, i bashkohet Prishtinës dhe Llapit në gjysmëfinale