Noizy zbret nga vetura e Ndihmës së Shpejt në QKUK (FOTO)

270

Edhe pse u raportua se Noizy nuk është në mesin e të plagosurve nga të shtënat dhe rrahja në Swiss Diamond, ai është parë në Qendrën Klinike Universitare të Prishtinës (QKUK).

Një fotografi që po qarkullon në rrjetet sociale, Noizy shihet duke zbritur nga vetura e Ndihmës së Shpejt në QKUK, raporton lajmi.net.

noyza-qqk