Noizy tallet me Getoarin

544

Reperi Noizy ka paralajmeruar se se shpejti do te nxjerre albumin e ri i cili do te titullohet “ZinCity”. Albumi do te kete 18 kenge, dhe 7 prej tyre do te jene me videoklipe.

Reperi eshte tallur me Getoarin kur ka folur per reperet kosovare. Nderkohe qe ka thene se me kengetarin Ledri veq eshte pajtuar, ai ka ngacmuar Getoarin e Babastars. Ka thene se nuk e di kush jane Babastars, ndersa Getoarin e njeh si fituesin e Eurosong-ut, duke aluduar per kengetaren trans, fituese te ketij festivali, Konçitën.

koncitagetoari