Njihuni me të dashurën e Ronaldos (Foto)

228

Ylli i Real Madridit, Cristiano Roanldo është cak i mediave të ndryshme, për lidhjet e tij me femra.

Ai dje ishte top lajm për shkak se një vajzë ka publikuar mesazhet e tij, ndërsa sot thuhet se Ronaldo është në lidhje me bukuroshen Elisa De Panicis.

Ronaldo për momentin është në pushime me familje në Ibiza dhe ende nuk ka konfirmuar asgjë.